Whisky, Wódka, Gin, Tequila, Rum, Brandy Distillery

Whisky, Wódka, Gin, Tequila, Rum, Brandy Distillery

Opis firmy: Firma Zhengjiu oparta na koncepcji systemu budowy rzemieślniczej jako głównej linii, z tradycyjnymi ręcznymi procesami do budowy, wspieranymi kombinacją produkcji przemysłowej. Nasz sprzęt do destylacji miedzi w niepełnym wymiarze godzin praktykuje się przez wiele lat ...

Detailed description

4.jpg

Opis Firmy:


Zhengjiu firma oparta na koncepcji budowy rzemiosła jako główna linia, z tradycyjnymi ręcznymi procesami budowania, wspieranymi przez połączenie produkcji przemysłowej. Nasi specjaliści z miedzianych urządzeń do destylacji miedzi, z wieloletnim doświadczeniem w produkcji, technologią i procesem w znacznej mierze decydują o producencjach, do drobiazgowej, profesjonalnej jakości w niepełnym wymiarze godzin, tworzą każde urządzenie.


Duch destylowany przez urządzenia do destylacji Zhengjiu ma naturalny smak zamiast sztucznej mieszanki. Duch jest gładki i słodki, łącząc w sobie elegancję i równowagę bez względu na pierwszy destylowany lub ponownie destylowany duch. Smak jest znacznie lepszy niż duch, który używa tradycyjnego wciąż.

F2.jpg


Podanie:


Sprzęt destylacyjny Zhengjiu jest wynikiem ciągłego wprowadzania innowacji i rozwoju firmy Zhengjiu .

Itis opiera się na doświadczeniu w produkcji urządzeń browarniczych. Zhengjiu   Urządzenia destylacyjne mogą być używane do produkcji wina owocowego, whisky, wódki, dzbany, tequili, rumu, brandy i innych destylowanych spirytusów. Cała systemowa charakterystyka małych i średnich rozmiarów, automatyczna kontrola, łatwość obsługi i piękny wygląd. Wyposażenie jest odpowiednie dla małych i średnich warsztatów, hoteli itp.


Obsługa posprzedażna:


1. Zapewniamy długoterminową obsługę posprzedażną.
2. Ze względu na wycenę naszego sprzętu cena FOB wykluczona z opłat za usługi od drzwi do drzwi. W razie potrzeby możemy wyznaczyć naszego technika do debugowania maszyny bilet lotniczy, wizę, zakwaterowanie i koszty pracy dostarczone przez Twoją partię. Lub możesz wysłać technika do naszej firmy, aby nauczyć się technik.
3. Tymczasem możesz zadzwonić lub wysłać e-mail, aby zasięgnąć wszelkich istotnych pytań, ponieważ mamy specjalną linię usług posprzedażnych. Lub możesz komunikować się online i rozwiązać problemy.

Opakowania i wysyłka:


Ładunki masowe: standardowa drewniana obudowa, która może unikać kolizji podczas transportu morskiego lub morskiego w przypadku uszkodzenia powierzchni urządzenia.
Ładunek kontenerowy: sprzęt będzie związany mocno i nie będzie łatwo przechylać się w bok, w górę lub w dół.


certyfikat:


QQ 图片 20160825110148.png

FAQ:

Powody, dla których warto wybrać nas:

Jeśli chcesz zaktualizować swój obecny sprzęt lub chcesz otworzyć niewielką destylarię, aby umyć ducha. Możesz się trochę mylić z wyborem właściwych dostawców. Jest wiele producentów i dystrybutorów. Przecież Zhengjiu Machinery zawsze jest dla Ciebie dobrym wyborem. Oto powód:

 

1. Profesjonalny projektant.   Główny inżynier w Zhengjiu Machinery od ponad dwóch lat pracuje nad projektowaniem i rysowaniem pełnego podziemnego systemu destylarnego. Wystarczy podać, jakie duchy chcesz zrobić, na przykład rum, whiskey, gin, wódka, brandy. Ile litrów na godzinę, czystości alkoholu w finale, nasz inżynier może szybko polecić Ci odpowiedni rozmiar.

2. Budowa manewru . Główny spawacz w mojej firmie ma pełne doświadczenie w spawaniu hełmu, kolumnie pod chłodnicą zwrotną, która byłaby możliwa z miedzi. Jak wiadomo, miedź jest słabym materiałem w wysokiej temperaturze. Więc spawarka musi chwytać czas, aby spawać dwie części razem lub po raz drugi będzie gorszy. Więc wybierz doświadczonego spawacza również ważny czynnik, aby stworzyć ładny system.

3. DOSTAWA.   Elementy miedziane mogą powodować zniekształcenia podczas wysyłki, jeśli nie dba o to, aby dać się obchodzić. Wymaga to dobrego pakowania. W przypadku przesyłek kontenerowych wykonamy także skrzynię i kafelkę miedzianych przedmiotów, które mają zamocować wewnątrz skrzyni. 3-4 osłona worek bańki pakuje się poza miedź, aby zapewnić.

O nas:

1. P: Czy jesteś firmą handlową lub handlową

O: Jesteśmy fabryki, w każdej chwili zapraszamy do odwiedzenia nas

2. P: Gdzie jest twoja fabryka, w jaki sposób mogę tam odwiedzić?

O: Nasza fabryka została zamknięta w parku przemysłowym Lushan Industrail, w mieście Fuyang, w prowincji Zhejiang, w Chinach, około 2 godzin od

Shanghai dworca kolejowego przez szybką kolej, a także z Hangzhou International Airport samochodem. Wszyscy nasi klienci, z domu lub na pokładzie, serdecznie przyjeżdżają do nas. (Oto mapa do Twojego odniesienia)

3. P: Jakie są główne produkty?

O: Urządzenia do parzenia, fermentatory, destylator alkoholowy.

4. P: Jak mogę pobrać próbki?

O: Zgodnie z Twoją prośbą, zobaczymy i sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie wysłać części do Ciebie

Poniżej:

5. Każde inne pytanie, pls nie wahaj się zapytać mnie i przesłać informacje na mój adres e-mailowy: air.xu @ hzzjjx.com   Lub kontakt przez whatsapp: + 86-13456746448


Zhengjiu Machinery jest jedną z czołowych chińskich producentów whisky, wódki, ginu, tequili, rumu, gorzelni i brandy, zapraszamy do zakupu naszej taniej whisky, wódki, ginu, tequili, rumu, destylarni brandy lub hurtowej niskiej ceny whisky, wódki , gin, tequila, rum, brandy gorzelnia wykonane w Hangzhou w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: whisky, wódka, gin, tequila, rum, brandy gorzelnia Chiny, Hangzhou, producenci, dostawcy, fabryki, hurt, tanio, niska cena, kup zniżkę, made in China
Produkty powiązane
Feedback