Destylarnia wielofunkcyjna

Destylarnia wielofunkcyjna

Informacje o firmie Zalety naszej firmy w porównaniu z innymi firmami: Posiadamy zmodernizowaną fabrykę standardową i zatrudniamy ponad 80 pracowników. ZHENGJIU to przedsiębiorstwo high-tech, które łączy projektowanie, rozwój, sprzedaż i serwis po sprzedaży jako całość. Nasza firma ma ponad 5 techników ...

Detailed description


Informacje o firmie

Nasze przedsiębiorstwa #39; s zalety w stosunku do innych firm:

Mamy unowocześnioną fabrykę standardowych i zatrudniają ponad 80 pracowników. ZHENGJIU jest przedsiębiorstwem high-tech, która łączy projekt, rozwój, sprzedaż i usługi posprzedażowe jako całości.

Nasza firma posiada ponad 5 techników z Randamp; D departamentu, więc możemy zapewnić specjalny system dla klienta i piwo produkcja lineand nr 39; s projektowania i rozwoju. Poza tym nasza firma posiada profesjonalny zespół techniczny z więcej niż 10 pracowników i 20 pracowników w naszej firmie posiadają paszporty, w związku z tym, można odwiedzić klientów i pomagają klientom zainstalować i debugowania maszyny w dowolnym momencie i rozwiązać problemy po sprzedaży terminowej.

Ponadto nasza firma posiada profesjonalny zespół sprzedaży z więcej niż 10 pracowników i 8 z nich specjalizuje się w handlu zagranicznym (w języku angielskim i japońskim). Tych sprzedawców handel zagraniczny może wyjechać za granicę do udziału w wystawie i pomyślnie komunikować się z klientami zagranicznymi. Specjalizujemy się w warzeniu, sprzęt i urządzenia do destylacji, które są projektowane i wprowadzane do użytku stopniowo.


ProductDescription

Model: DistillerStan: nowy
Dostosowane: dostosowaneNapięcie: 220V/380V/415V
Skład: Alkohol Distiller sprzęt
Materiał: SUS304/SUS316/czerwony miedź
Procent alkoholu: Może być 96%
Uasge: Whisky, Brandy, Rum/wódka, itp.


ThestillformsthefoundationofeveryZHENGJIU DistillingSystem.
Wehavecolumnsforwhiskey, brandy, rum, ginandvodkaavailable.
Alcoholpercentageafterdistillingis90±6%.
Składniki: stillpot, gooseneckcap,, distillationcolumn, dephlegmator, skraplacz, parrotoutlet.


Chooseusandgetmorebenefits
1.Deliverinnovativeproductsinthemarketatafasterpace;
2.Enhancethereliabilityofproductand #39; squality;
3.Decreasethetotalcostoftheproducteffectively;
4.Improveresearchpersonneland #39; sabilityofcreativedesign;
5. Gainmoreleadingtechnologiesaboutproductdevelopmentandincreasethecompetitiveadvantageofproducts


Nasze usługi

Pre-sprzedaży usługi:

1. darmowe oferty, rzemiosło i wytyczne techniczne.

2. możemy zapewnić polach #39; s kwalifikacji certyfikacji i rysunki.

3. wykonujemy również produkty dostosowane odpowiednio do zleceniodawcy jak i osób #39; s potrzeb.

Usługi po sprzedaży:

1. Oferujemy długoterminowe usługi posprzedażowe.

2. ze względu na ofertę naszych urządzeń jest cena FOB, które wyłączone opłaty od drzwi do drzwi usługi. W związku z tym jeśli to konieczne, możemy wyznaczyć nasz technik debugowania maszyny z koszt biletu, wizy, zakwaterowanie i pracy powietrza przez strony. Lub technikowi można wysłać do naszej firmy, aby nauczyć się technik.

3. Tymczasem można zadzwonić lub e-mail aby sprawdzić wszelkie istotne pytania, ponieważ mamy specjalną linię usługi posprzedażowe. Lub możesz komunikować się w Internecie i rozwiązać problemy.


Andamp opakowania; Wysyłka

Ładunków: standardowe drewniane etui, które można uniknąć szczękania podczas transportu morskiego lub powietrznego w przypadku uszkodzenia equipmentand #39; s powierzchni.

Ładunków kontenerowych: sprzęt będzie związany mocno i wonand #39; t łatwo huśtawka, w bok, lub w górę lub w dół.


Zhengjiu Machinery jest jednym z wiodących chińskich producentów i dostawców gorzelni wielofunkcyjnych, zapraszamy do zakupu naszej taniej destylarni wielofunkcyjnej lub hurtowej taniej destylarni wielofunkcyjnej produkowanej w Hangzhou w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: destylarnia wielofunkcyjna Chiny, Hangzhou, producenci, dostawcy, fabryki, hurt, tanio, niska cena, kup zniżkę, made in China
Produkty powiązane
Feedback