Szeroki wachlarz objętościowy system do parzenia piwa

Szeroki wachlarz objętościowy system do parzenia piwa

Podstawowe informacje Jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń do parzenia piwa i produkujemy urządzenia browarnicze o wydajności dziennej od 100L do 2000L. Najlepsze rozwiązania i projekt można zrobić dla twojego projektu wyposażenia piwa zgodnie z twoimi wymaganiami, więc chciałbyś powiedzieć nam, co to jest ...

Detailed description

Podstawowa informacja

Pakiet: Crate Specyfikacja: CE / ISO9001
Znak towarowy: Zhengjiu Machinery Pochodzenie: Hangzhou, Chiny
Brewpub Equipment Volume: 500L Brewpub Sprzęt piwny Materail: S. S 304
Kod HS: 84384000 Zdolność produkcyjna: 60szt / rok według sprzedaży

Jesteśmy profesjonalnym producentem urządzeń browarniczych i produkujemy urządzenia browarnicze o wydajności dziennej od 100L do 2000L. Najlepsze rozwiązania i projekt można przygotować dla twojego projektu wyposażenia piwa zgodnie z twoimi wymaganiami, więc chciałbyś powiedzieć nam, jakie są twoje wymagania i wysłać nam więcej informacji, damy ci najlepszą obsługę.

To kompletny system do warzenia browaru. Wyposażenie browaru w browar jest dobrym wyborem dla pubu lub restauracji, która warzy piwo dla klienta na scenie. Poza tym możemy również zaopatrzyć browarniczy sprzęt piwny. Masz także możliwość napełnienia piwa beczkami lub butelkami, aby założyć fabrykę piwa w browarze.

Chcę otrzymać zapytanie. Dzięki.


Zhengjiu Machinery jest jednym z wiodących producentów i dostawców systemów do warzenia piwa w całej wielkości w Chinach, zapraszamy do zakupu naszego systemu rabatowego i taniego szerokiego wolumenu wolumenu do piwa lub hurtowni o niskiej cenie i szerokim asortymencie systemu do warzenia piwa produkowanego w Hangzhou. Chiny z naszej fabryki.

Hot Tags: Szeroki rozmiar systemu parzenia piwa woluminu Chiny, Hangzhou, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, tanie, niska cena, kupić zniżki, wykonane w Chinach
Produkty powiązane
Feedback