H ANGZHOU ZHENGJIU MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD. to profesjonalny producent maszyn do warzenia, fermentacji i destylacji, który ma zaawansowany zespół zarządzający, silny zespół R & D oraz wykwalifikowanych pracowników do projektowania, produkcji i testowania produktów. Również nasz niezawodny zespół obsługi posprzedażnej jest zawsze gotowy zapewnić naszym klientom lepszą obsługę i rozwiązywać problemy dla naszych klientów.

 

Nasza firma to wszechstronny i profesjonalny producent specjalizujący się w projektowaniu, opracowywaniu,   produkcja, sprzedaż, instalacja i serwis posprzedażny urządzeń do parzenia,   wyposażenie gorzelni,   zbiorniki do przetwarzania żywności i napojów i wiele więcej!   Nasze 4 główne produkty są następujące:

1) Wyposażenie browaru w projekt dużego i średniego browaru, system scukrzania,   zbiornik fermentacyjny,   jasny czołg,   sprzęt do filtracji, sprzęt do propagacji drożdży, system czyszczenia CIP i wiele innych rodzajów urządzeń pomocniczych spełniających potrzeby browaru.

       

2) Sprzęt do destylacji, do którego wpuszczane są nasze destylaty i doniczki do wrzenia, które można szeroko stosować do destylacji domowej i testów laboratoryjnych. Nasz kompleksowy system destylacyjny może być wykorzystywany zarówno w fabrykach piwowarskich, jak i winiarskich, a także w każdym alkoholiku.


3) Maszyny do żywienia i napojów, w tym sanitarne zbiorniki magazynowe ze stali nierdzewnej, zbiorniki do mieszania, zbiornik do ogrzewania i chłodzenia, zbiornik mleka, zbiornik fermentacyjny, zbiorniki do utrzymywania ciepła, urządzenie do emulgowania, urządzenie do wytwarzania śmietany, sprzęt do sterylizacji, sprzęt do fermentacji, sprzęt do sterylizacji, przechowywanie aseptyczne, Kotły na kanapki, urządzenia czyszczące na miejscu i serie filtrów.


4) Sprzęt do uzdatniania wody dostarczający kompletny zestaw systemów uzdatniania wody i sprzęt do stałego zaopatrzenia w ciśnienie wody.   Dostarczamy również części do uzdatniania wody, takie jak filtry precyzyjne, filtry kasetowe, membrany, systemy do oczyszczania wody , systemy odwróconej osmozy i wiele innych.   W Zhengjiu Machinery jesteśmy dumni, zapewniając najwyższy standard usług, biorąc odpowiedzialność za wpływ naszych klientów biznesowych,   dostawcy,   pracowników,   społeczności, a także środowisko.


NASZA NOWA FABRYKA Rozpocznij od lutego 2017

IMG_8311.JPG IMG_8317.JPG

1 (23) .jpgIMG_7625.JPG

Map.png

Oto nasze biuro w nowej fabryce:


Oto nowy teledysk fabularny z naszymi pracownikami na spotkaniu każdego ranka:

Porozmawiamy o harmonogramie produkcji na co dzień, przygotujemy plan pracy.

Factory Meeting .jpg

Oto stary teledysk fabrykowany z naszą starszą fabryką pracowników (poprzednio jeden): 正久全体合照.JPG